Služby

Služby Elastiq

Služby a výhody našeho servisu - lis na pneumatiky

Pneumatiky na vysokozdvižný vozík Chcete výrazně ušetřit náklady a čas při výměně pneumatik manipulační techniky? Vyžadujete prvotřídní kvalitu?

Nezáleží na tom, jestli jste živnostník, průmyslový podnik nebo nadnárodní obchodní řetězec, ELASTIQ Vám za bezkonkurenční ceny dodá a přímo ve Vašem provozu namontuje značkové průmyslové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky všech značek, např. Linde, Still, Jungheinrich, Hyster, Yale, Desta, Clark, TCM a BT.

Mobilní lis na pneumatiky
Výrazná úspora nákladů
skvělé ceny značkových pneumatik
možnost dopravy a montáže zdarma
mobilní lis = minimální přerušení provozu

Špičkový servis
doživotní záruka na montáž
havarijní služba non-stop
obětavá péče o zákazníka

Jak je to možné?
ELASTIQ je nízkonákladová fi rma. Do cen tedy nepromítá žádné zbytečné náklady, například nemá provozovnu ani obchodní zástupce. ELASTIQ naopak nešetří na kvalitě poskytovaných služeb (vybavení, obsluha, péče o zákazníka). Důležité je také to, že ELASTIQ není vázán na jedinou značku, ale nabízí pneumatiky několika světových výrobců, například Continental, Bergougnan, Solideal, Mastersolid, Marangoni a Monarch. Proto dokáže vždy dodat značkovou kvalitu za ty nejlepší ceny. Navíc se firmě daří využívat podporu z fondů EU, která se také příznivě odráží do cen zboží i služeb.

Pro životnost pneumatiky (superelastické – plnopryžové) je rozhodující kvalita montáže. Špičkové mobilní lisy německého výrobce Wenzel Industries, originální montážní přípravky na všechny typy ráfků a zkušení technici jsou zárukou precizního nalisování a montáže pneumatik. Proto ELASTIQ na montáž poskytuje doživotní záruku.

Standardní rozměry pneumatik dodáme a namontujeme do 24 hodin. V případě ohrožení Vašeho provozu je naše havarijní služba k dispozici non- stop 24 hodin denně.
Montujeme také pneumatiky dodané zákazníkem.

+420 602 129 457