Průmyslové pneumatiky servis

Průmyslové pneumatiky servis

Průmyslové pneumatiky » Průmyslové pneumatiky

Průmyslové pneumatiky PREMIA

Kategorie QUALITY = Značkové průmyslové pneumatiky s vynikajícím poměrem kvality, životnosti a ceny

Značka ROTA® je navržena podle německých norem tak, aby vyhovovala potřebám prvních výbav s důrazem na minimalizaci valivého odporu v pneumatice. S těmito vlatnostmi se Rota řadí ke špičkám svého oboru a je maximálně vhodnou pro použití v nejnáročnějších aplikacích nepřetržitých provozů a u elektrických vozíků, kde nízký valivý odpor šetří energii baterie a tím i provozní náklady stroje.

ROTA® je plně certifikována pro renomované a hlavní světové výrobce manipulační techniky a je konstruována dle evropské konstrukce jako třívrstvá pneumatika. Použitím nejkvalitnějších materiálů včetně přírodní pryže je dosaženo vynikající životnosti především na rovných plochách, dokonalé stability a přenosu trakčních sil a minimalizaci operativních nákladů na provoz a údržbu.

Rota je dostupná ve velmi širokém sortimentu rozměrů a ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž / zde Rota Plus/ a v několika variantách směsí včetně bílé pneumatiky pro čisté podlahy / Rota Natur/. Zvýšená odolnost proti otěru zajišťuje uživateli maximální životnost a maximalizaci užitné hodnoty.


+420 602 129 457