průmyslové pneumatiky

Průmyslové pneumatiky servis

Superelastická (plnopryžová) kola

Superelastická (plnopryžová) kola

Superelastická nešpinící kola

Superelastická nešpinící kola

Plnopryžové obruče (bandáže)

Plnopryžové obruče (bandáže)

Vzdušnicové pneumatiky

Vzdušnicové pneumatiky

Pneumatiky pro stavební, zemní a zemědělské stroje

Pneumatiky pro stavební, zemní a zemědělské stroje

Ráfky všech rozměrů, kola pro skladovou techniku, sněhové řetězy

Ráfky všech rozměrů, kola pro skladovou techniku, sněhové řetězy

Průmyslové pneumatiky Bergougnan ELITE XP - novinka!

Kategorie PREMIUM = Špičková kvalita pro nejnáročnější (vícesměnné) provozy, maximální životnost, komfort a bezpečnost.

Nejnovější vývojová řada superelastické průmyskové pneumatiky, představuje špičku v oboru a maximalizuje užitné vlastnosti pro uživatele, zejména s důrazem na dlouhou životnost. Bergougnan XP má větší objem pryže v hlavě pneumatiky a širší kontaktní plochu s podložkou. Tím se dosahuje optimálnějšího rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu, snižuje specifický tlak na podložku a prodlužuje životnost zvláště u velmi zatížených vozíků.

Moderní vzorek zajišťuje vysokou trakci, lepší toleranci k přetížení pneu a široká sekční šířka pneu i zlepšenou stabilitu vozíku i nákladu. Bergougan XP je volbou profesionálů pro maximální spolehlivost a poměr ceny k výkonu pneumatiky, která dovoluje optimalizovat náklady na provoz vozíku. Bergougnan XP je dostupný i ve variantě LOC pro bezkroužkovou montáž a v různých druzích pryže včetně varianty bílé pro čisté podlahy.


Průmyslové pneumatiky ROTA®

Kategorie QUALITY = Značkové průmyslové pneumatiky s vynikajícím poměrem kvality, životnosti a ceny

Značka ROTA® je navržena podle německých norem tak, aby vyhovovala potřebám prvních výbav s důrazem na minimalizaci valivého odporu v pneumatice. S těmito vlatnostmi se Rota řadí ke špičkám svého oboru a je maximálně vhodnou pro použití v nejnáročnějších aplikacích nepřetržitých provozů a u elektrických vozíků, kde nízký valivý odpor šetří energii baterie a tím i provozní náklady stroje.

ROTA® je plně certifikována pro renomované a hlavní světové výrobce manipulační techniky a je konstruována dle evropské konstrukce jako třívrstvá pneumatika. Použitím nejkvalitnějších materiálů včetně přírodní pryže je dosaženo vynikající životnosti především na rovných plochách, dokonalé stability a přenosu trakčních sil a minimalizaci operativních nákladů na provoz a údržbu.

Rota je dostupná ve velmi širokém sortimentu rozměrů a ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž / zde Rota Plus/ a v několika variantách směsí včetně bílé pneumatiky pro čisté podlahy / Rota Natur/. Zvýšená odolnost proti otěru zajišťuje uživateli maximální životnost a maximalizaci užitné hodnoty


Průmyslové pneumatiky ORCA®

Kategorie BUDGET = Spolehlivé řešení pro normální použití.

ORCA je superelastickou pneumatikou vyvinutou ve skupině Bergougnan jako ekonomická volba pro střední a lehké provozní podmínky (do 8 hod za den).
Pneu je evropské konstrukce tří vrstev přírodní pryže, moderního běhounu a vyniká velmi dobrou stabilitou, nízkým valivým odporem a dobrou absorbcí šoků a vibrací při provozu vozíku. Poskytuje optimální poměr ceny a výkonu pro uvedené typy zátěže a jako taková je oceňována trhem náhradní potřeby.

Průmyslové pneumatiky ORCA® se vyrábí v nejpopulárnějších rozměrech a je rovněž dostupná ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž / ORCA Clipper/.


Průmyslové pneumatiky TRELLEBORG T-900

Vzdušnicová průmyslová pneumatika diagonální konstrukce navržena pro těžké průmyslové aplikace. Je robustní konstrukce se silnou vrstvou pryže nejen v běhounu, ale i v bočnicích, poskytuje výborné záběrové vlastnosti, ochranu proti průrazu, ochranu ráfku i ventilku.

Primárně navržena pro první výbavu manipulační techniky T900 se stále více uplatňuje i jako pneu náhradní potřeby tam, kde jsou provozní podmínky náročné a zákazník chce redukovat počet výměn pneumatik.

T900 je vyrobena z přírodních pryží a tím poskytuje maximální užitnou hodnotu v podobě životnosti pneumatiky odolné nejen proti otěru a žvýkání, ale i průrazu z boku pneumatiky. Robustní konstrukce poskytuje i dobrou stabilitu vozíku a tím i bezpečnou práci obsluze.

Vyráběna a dodávána spolu s duší a vložkou tvoří spolehlivou součást provozu manipulační techniky. Dostupná v rozměrech do 24 palců.


Průmyslové pneumatiky TRELLEBORG T-800

Vzdušnicová pneumatika diagonální konstrukce navržena s důrazem na maximum užitných vlastností v poměru k ceně výrobku. T800 je vyrobena z přírodních pryží a poskytuje velmi dobrou životnost, odolnost proti průrazu i v bočnici, ochranu ventilku. Při správném huštění tvoří spolehlivou součást stroje s dostatečnou stabilitou, záběrem a pojezdovým komfortem.
Použitím nejmodernějších technologií je zaručena vyrovnaná kvalita produktu.

Dodává se v sadě s duší a vložkou, na přání i odděleně. T800 je k dispozici v populárních rozměrech do 15 palců.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Úvod)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

 Průmyslové pneumatiky záruka
tel: +420 602 129 457
Průmyslové pneumatiky

© Všechna práva vyhrazena

® 2019 Chabera - Tvorba stránek